Usługi

Why choose Us?

Sprzedaż Mieszkań

Zapewniamy kompleksową obsługę w procesie sprzedaży i kupna mieszkań, zarówno z rynku wtórnego jaki i pierwotnego. W naszej bazie posiadamy oferty apartamentów o najwyższym standardzie oraz nieruchomości do remontu czy adaptacji. Na każdym etapie sprzedaży dbamy, by transakcja przebiegała pomyślnie, dopełniając wszelkich formalności, aby sporządzenie umowy notarialnej było miłym wspomnieniem na długie lata.

Why choose Us?

Sprzedaż Domów

W naszej bazie nieruchomości znajdziecie Państwo atrakcyjną i bogatą gamę domów, głównie z rynku wtórnego. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości z Krakowa, jak również okolic. Oferujemy domy o wysokim standardzie oraz w stanie deweloperskim. Specjalizujemy się w sprzedaży domów jednorodzinnych: wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Why choose Us?

Sprzedaż Działek

Specjalizujemy się również w sprzedaży działek, głównie budowlanych, ale także zagrodowych i rolnych. W ofercie posiadamy działki pod budowę domów jednorodzinnych oraz pod duże inwestycje.

Why choose Us?

Wynajem Nieruchomości

Zajmujemy się wynajmem domów, mieszkań oraz lokali komercyjnych, w tym biurowych, usługowych i handlowych. Swoją działalnością obejmujemy Kraków i okolice. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, ale również z firmami. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie całego procesu najmu dbając o dobro wynajmującego i przyszłego najemcy.

Why choose Us?

Home Staging + Projektowanie Wnętrz

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży to kluczowa kwestia. Nasza współpraca z firmami specjalizującymi się w Home Staging oraz Architektami Wnętrz zaowocowała wieloma imponującymi metamorfozami mieszkań, co spowodowało wymierne korzyści w postaci wzrostu ceny lokalu oraz wpłynęło na jej szybszą sprzedaż. W ramach programu RS PRIORITY usługę Home Staging wykonamy bezpłatnie.

Why choose Us?

Profesjonalne Sesje Zdjęciowe

Przemyślane i profesjonalne zdjęcia Twojej nieruchomości to podstawa dobrej sprzedaży. Nasz fotograf specjalizuje się w zdjęciach nieruchomości i dysponuje odpowiednim sprzętem. W trakcie sesji wykonamy tzw. „spacer wirtualny” tak, aby nabywca mógł w pełni zapoznać się z oferowaną nieruchomością. W przypadku skorzystania z opcji RS PRIORITY sesja zdjęciowa Twojej nieruchomości jest bezpłatna.

Why choose Us?

Dron

Otoczenie nieruchomości i krajobraz wokół niej są niejednokrotnie dużym atutem. Najlepszą formą prezentacji jest film z perspektywy „lotu ptaka” kręcony z drona. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt oraz doświadczenie. W innowacyjny sposób zaprezentujemy Twoją nieruchomość oraz walory krajobrazowe wokół niej, powodując zwiększenie jej wartości i ceny ofertowej.

Why choose Us?

Remonty + Wykończenia Wnętrz

Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami z branży remontowo – budowlanej. Jeżeli mieszkanie lub lokal wymagają remontu lub odświeżenia z pełną odpowiedzialnością polecamy naszych kontrahentów. Duża część realizacji dotyczy również mieszkań z rynku pierwotnego w stanie deweloperskim. Jako uznany Partner negocjujemy dla naszych Klientów specjalne warunki cenowe oraz terminy.

Why choose Us?

Przeprowadzki

Oferujemy pomoc przy przeprowadzkach. Nasze sprawdzone ekipy szybko i bezpiecznie przetransportują Twoje rzeczy i majątek do nowej nieruchomości.

Why choose Us?

Utrzymanie Czystości

W obecnych czasach, gdzie hasło „czas to pieniądz” nabrało jeszcze większego znaczenia i wolnego czasu mamy coraz mniej, przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę utrzymania czystości w Twoim domu. Zaprzyjaźniona firma dokładnie i w przystępnej cenie wykona usługę utrzymania czystości ,abyś w wolnym czasie mógł zająć się tym co lubisz realizując swoje pasje lub odpoczywając.