Usługi

Why choose Us?

Sprzedaż Mieszkań

Zapewniamy kompleksową obsługę w procesie sprzedaży i kupna mieszkań, zarówno z rynku wtórnego jaki i pierwotnego. W naszej bazie posiadamy oferty apartamentów o najwyższym standardzie oraz nieruchomości do remontu czy adaptacji. Na każdym etapie sprzedaży dbamy, by transakcja przebiegała pomyślnie, dopełniając wszelkich formalności, aby sporządzenie umowy notarialnej było miłym wspomnieniem na długie lata.

Why choose Us?

Sprzedaż Domów

W naszej bazie nieruchomości znajdziecie Państwo atrakcyjną i bogatą gamę domów, głównie z rynku wtórnego. W swojej ofercie posiadamy nieruchomości z Krakowa, jak również okolic. Oferujemy domy o wysokim standardzie oraz w stanie deweloperskim. Specjalizujemy się w sprzedaży domów jednorodzinnych: wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej.

Why choose Us?

Sprzedaż Działek

Specjalizujemy się również w sprzedaży działek, głównie budowlanych, ale także zagrodowych i rolnych. W ofercie posiadamy działki pod budowę domów jednorodzinnych oraz pod duże inwestycje.

Why choose Us?

Wynajem Nieruchomości

Zajmujemy się wynajmem domów, mieszkań oraz lokali komercyjnych, w tym biurowych, usługowych i handlowych. Swoją działalnością obejmujemy Kraków i okolice. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, ale również z firmami. Zapewniamy sprawne przeprowadzenie całego procesu najmu dbając o dobro wynajmującego i przyszłego najemcy.