Sprzedaż nieruchomości

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości – zarówno komercyjnych jak i mieszkalnych. Posiadamy bogate doświadczenie w pośrednictwie sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Specjalizujemy się w sprzedaży mieszkań oraz domów – jednorodzinnych, zarówno wolnostojących jak i w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. W naszej bazie ogłoszeń znajdziesz zarówno domy o wysokim standardzie jak i w stanie deweloperskim.

Długoletnia działalność na rynku pośrednictwa nieruchomości pozwoliła nam na zbudowanie obszernej bazy współpracujących z nami kontrahentów. W ramach naszej współpracy będziesz mógł skorzystać z ich usług i zlecić między innymi: profesjonalne sesje zdjęciowe, home staging, projektowanie wnętrz, remonty i wykończenia wnętrz, przeprowadzki i utrzymanie czystości.

Na każdym etapie sprzedaży możesz liczyć na profesjonalne doradztwo z naszej strony i jasne warunki współpracy. Pomożemy Ci również w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z transakcją.