Jak przebiega sprzedaż?

1. Kontakt telefoniczny, bądź mailowy

Skontaktuj się z nami za pomocą formularzy dostępnych na naszej stronie, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku godzin. To u nas standard.

Po kontakcie telefonicznym lub mailowym umawiamy się na spotkanie na którym dokładnie omawiamy cenę nieruchomości, prowizję i inne szczegóły dotyczące umowy pośrednictwa.

2. Uzgodnienie terminu spotkania i warunków współpracy

3. Stworzenie oferty

Profesjonalna oferta łączy w sobie skuteczność! Przygotowujemy do niej dokładny opis nieruchomości jak i profesjonalnie wykonane zdjęcia.

Starannie przygotowaną ofertę umieszczamy na popularnych serwisach ogłoszeniowych oraz wszelkich dostępnych mediach zwiększając tym samym szybkość znalezienia odpowiedniego najemcy, współpracujemy także z innymi zaufanymi biurami pośrednictwa nieruchomości.

4. Skuteczna promocja oferty

5. Skojarzenie stron

Po znalezeniu potencjalnego najemcy organizujemy spotkanie stron. Przygotowujemy także korzystne dla obu stron oferty kredytowe które pozwalają na szybką i świadomą decyzję.

We współpracy z zaufanymi prawnikami przygotowujemy umowę. Przed podpisaniem umowy staramy się jasno i precyzyjnie wytłumaczyć zasady przebiegu transakcji.

6. Umowa sprzedaży

7. Przekazanie nieruchomości

Podczas przekazania przygotowujemy protokół zdawczo-odbiorczy, aby najemca i wynajmujący mieli obraz tego jak zakończy się współpraca stron.

Proces przeprowadzki jest trudny i męczący. Profesjonalna obsługa biura nieruchomości pomaga w tej kwestii, posiadając duże doświadczenie w branży jesteśmy w stanie zapewnić najemcy pomoc w tej uporczywej kwesti.

8. Pomoc przy przeprowadzce

9. Pomoc przy projektowaniu wnętrz oraz remoncie

Kwestia ewentualnego remontu może przysporzyć kilku siwych włosów na głowie najemcy. Tutaj także pomagamy, posiadamy sprawdzone kontakty w tej branży i z chęcią pomagamy pozbyć się tego problemu.

Jeżeli tylko czujesz, że podołaliśmy Twoim oczekiwaniom na odpowiednim poziomie, zostaw kilka ciepłych słów na naszym profilu lub też podziel się swoją opinią pisząc na naszej ścianie :)

10. Polecenie nas swoim znajomym!