Polityka prywatności

Wstęp

Chcąc dopasować nasze treści do Twoich potrzeb korzystamy na naszych stronach z technologii pozwalających nam zbierać Twoje dane osobowe. Pragniemy poinformować Cię dokładnie co zbieramy, dlaczego to zbieramy i czego możesz od nas oczekiwać.

Kim jesteśmy?

Administratorem Twoich danych osobowych jest  Rymarczyk i Słowik Estates Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie (31-340) przy ul. Chełmońskiego 130I/2, posiadający NIP: 6751563994 oraz numer KRS: 644115 

Jakie dane zbieramy?

Zbieramy imię, nazwisko, adres mailowy, numer telefonu i lokalizację

Po co je zbieramy i czy możemy je zbierać?

Twoje dane są nam niezbędne abyśmy mogli zrealizować naszą usługę i pomóc Ci kupić lub sprzedać swoją nieruchomość. Oznacza to, że przetwarzamy Twoje dane na potrzeby umowy albo w przygotowaniu do jej zawarcia.  

Partnerzy

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego starannie wybieramy naszych partnerów. Korzystamy z usług najlepszych firm hostingowych, kancelarii prawno-podatkowych, księgowych i kurierów. Dzięki temu Twoje dane są z nami bezpieczne.

Inni odbiorcy

Jeśli wymaga tego od nas obowiązujące nas prawo, musimy przekazać Twoje dane osobowe uprawnionym do tego podmiotom, takim jak sądy, urzędy skarbowe czy organy ścigania.

Twoje prawa

W każdym momencie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, możesz ją wycofać w każdej chwili. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania. Nie ma to jednak konsekwencji, poza tym, że nie będziemy już przetwarzać Twoich danych w celu objętym zgodą.

Pamiętaj także, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy się z nami skontaktować.

Transfer danych

Nie dokonujemy transferu danych poza UE

Jak długo przechowujemy Twoje dane?

Dane, które przetwarzamy w celu realizacji usługi i następnie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Chcemy zabezpieczyć Twoje prawa.

Kontakt

Napisz do nas na biuro@rsestates.pl