O nas

Dlaczego Warto wybrać nas

Rymarczyk&Słowik Estates to dynamicznie rozwijająca się firma, którą tworzy energiczny zespół. Powstała z pasji i doświadczenia. Wyróżniają nas innowacyjne techniki sprzedaży oraz gwarancja jakości świadczonych usług.

Uczciwość, kompetencje i wiedza pozwalają nam tworzyć indywidualne strategie działania a naszych Klientów bezpiecznie przeprowadzają przez cały proces związany z zakupem/sprzedażą/wynajmem nieruchomości.

Nasza Wizja

Celem Rymarczyk&Słowik Estates jest spełnianie marzeń każdego, kto szuka idealnego domu, mieszkania, działki czy biura. Nasza dewiza, to najwyższa jakość obsługi, profesjonalizm i satysfakcja osób, które nam zaufały.

Co Robimy

Świadczymy kompleksowe usługi na rynku nieruchomości poprzez połączenie wielu usług w zakresie obrotu nieruchomościami, począwszy od szczegółowej analizy potrzeb, profesjonalnego doradztwa, prowadzenia negocjacji aż do finalizacji transakcji.

Prezes zarządu

Daniel Słowik

Rozpoczęcie kariery zawodowej w 2007 r. Doświadczony handlowiec i manager z wieloma sukcesami na koncie. W branży telekomunikacyjnej dał się poznać od najlepszej strony, dzięki czemu został uhonorowany tytułem Perły Sprzedaży.

Obecnie z powodzeniem i sercem pełnym pasji realizuje się w branży nieruchomości. Mówią o nim "urodzony zwycięzca", charyzmatyczny z niespożytymi pokładami energii. Od zawsze związany ze sportem, który wykształcił w nim pewność siebie, konsekwencję i determinację w dążeniu do celów. Kreatywny i odważny w podejmowaniu decyzji.

Prywatnie miłośnik koszykówki i aktywny zawodnik, niekwestionowany znawca muzyki elektronicznej lubiący książki i filmy biograficzne o znanych sportowcach, artystach i ludziach sukcesu.

Vice prezes zarządu

Małgorzata Rymarczyk

Z wykształcenia doktor inżynier nauk rolniczych na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Założycielka firmy Rymarczyk&Słowik Estates. Pracę naukową poświęciła dla branży nieruchomości.

Doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości oraz wiedza z zakresu zagadnień prawnych z tym związanych pozwalają jej na profesjonalną finalizację każdej transakcji a wysoka kulturą osobista, komunikatywność oraz otwartość sprzyjają budowaniu pozytywnej relacji z Klientami.

Prywatnie pasjonatka własnego ogrodu, właścicielka buldoga francuskiego oraz domatorka.